Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Ravit

  • Kilpailut pidetään 15.07.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä on 14.07.2017
  • Luokkiin otetaan rajattomasti osallistumisia
  • Yksi hevonen vain yhteen luokkaan
  • Tulokset arvotaan raviarvontakoneella

Ilmoittautumiset tänne muodossa:

luokka

hevosen ikä sukupuoli virallinen nimi / ohjastaja (seura) ennätys

 

Luokat:

1. ryhmäajo 1100m A-ponit (3v oma ryhmä) (80v€-60v€-50v€-40v€-30v€-20v€)
Ryhmä 1. (3-vuotiaat)
1. 3v o Little Big Boy / Jere (Karanteeni) 03.16,6aly -- 03.04,1aly 80v€
2. 3v t Carambola IV / Joanna (Karanteeni) 02.58,5aly -- 03.04,3aly 60v€
3. 3v o Sølv's Jupiter / (Kira) ei enn. -- 03.16,5aly 50v€
Hylätty
3v o Oxxy de Oddball / Jesse (Karanteeni) 03.08,2aly -- - k
3v t Ginger Estate / Joonas (Karanteeni) 03.17,3aly -- - hll

Ryhmä 2. (2.47,0 aikaiset ja hitaammat)
1. 4v o Narrilaivan Ikiaika / (KiRa) 2.48,1ly -- 02.47,1aly x 80v€
2. 10v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.51,6 -- 02.48,4aly 60ve
3. 4v o Sølv's Peikko / (KiRa) 2.47,6ly -- 02.50,5aly xx 50v€
4. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.52,3 -- 02.52,3aly 40v€
5. 12v o A.D. Taateli / (KiRa) 3.04,7ly x -- 02.54,3aly 30v€
6. 13v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.51,3 -- 02.55,3aly x
7. 14v o A.D. Dance for Beat / (KiRa) 2.54,5 -- 02.57,3aly
8. 5v t Sølv's Grapefruit / Janna (Salta) 2.48,5aly -- 03.00,3aly
Hylätty
9v t FM Nonparell / Niina (Adina) 2.50,2 -- - hll

Ryhmä 3. (2.46,9 aikaiset ja nopeammat)
1. 9v t Margarita I.F. / Paula (Salta) 2.12,1aly -- 02.15,3aly 80v€
2. 4v t Narrilaivan Friendly / (KiRa) 2.44,7ly -- 02.40,5aly xx 60v€
3. 4v t Narrilaivan Tiffany / (KiRa) 2.46,9ly -- 02.34,1aly 50v€
4. 6v o Juniper I.F. / Jenni (Salta) 2.44,1ly -- 02.34,4aly x 40v€
5. 18v t A.D. Beauty Ain't Easy / Jannica (APR) 2.19,6 -- 02.35,2aly
6. 13v o A.D. Essin Eevertti / (KiRa) 2.46,3 -- 02.38,5aly
7. 5v t Sølv's Shocked / Eve (Salta) 2.43,2ly -- 02.42,5aly x
Hylätty
5v t Sølv's Elsparkle / (KiRa) 2.30,7ly -- - hml

 

2. ryhmäajo 1600m B-ponit (3v oma ryhmä) (80v€-60v€-50v€-40v€-30v€-20v€)
Ryhmä 1. (3-vuotiaat)

1. 3v t Alfhild Rys / (Kira) Ei enn. -- 02.20,2aly 80v€
2. 3v t Växlas Candyen / Joanna (Karanteeni) 02.20,3aly -- 02.23,4aly x 60v€
3. 3v o Svårt Nöten / Jesse (Karanteeni) ei enn. -- 02.23,6aly 50v€
4. 3v t Kyllengul Kärlek / Jere (Karanteeni) 02.27,1ly -- 02.25,4aly 40v€
Hylätty
3v t Bittra Zoe / Joonas (Karanteeni) 02.21,6aly -- - hll

Ryhmä 2.
1. 8v o A.D. Epic Kid / (KiRa) 40,7 -- 01.40,4aly x 80v€
2. 13v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.43,5aly 60v€
3. 6v o Einherjar I.F. / Jenni (Salta) 2.04,2ly -- 01.50,4aly 50v€
4. 11v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.04,2 -- 01.50,5aly 40v€
5. 7v o Fire Heart / (KiRa) 57,6aly -- 01.50,6aly x 30v€
6. 4v t Drilla NRL / Janna (Salta) 2.12,6aly -- 02.03,3aly x
7. 7v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 2.03,5 -- 02.03,4aly
8. 6v o PP's Rattles And Tattles / Eve (Salta) 57,4aly -- 02.03,4aly
9. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.12,3 -- 02.07,5aly x
10. 13v o Elegant Prince AD / Pekka (Adina) 2.14,5 -- 02.09,2aly xx

 

3. ryhmäajo 2100m lämminveriset 2v (1000v€-800v€-600v€-400v€-200v€-100v€)
1. 2v o Emmett Burn / Anders (Team Ninitra) 19,4a -- 01.19,5ake 1000v€
2. 2v o Night Arrow / (KiRa) 24,5ake -- 01.23,3ake 800v€
3. 2v t Antidote Arrow / (KiRa) 25,5ake -- 01.24,4ake 600v€
4. 2v t Valerye Foxy / (KiRa) 24,9ake -- 01.25,4ake xx 400v€
Hylätty
2v t Agatha Rus / (Kira) 27,5ke -- - hll

 

4. ryhmäajo 2100m lämminveriset 3+v (1500v€-1000v€-800v€-500v€-300v€-150v€)
Ryhmä 1. (01.12,9 aikaiset ja nopeammat)
1. 6v t Salt n' Some Toxic Poison / (KiRa) 01.11,4alyx -- 01.10,1ake x 1500v€
2. 7v Dancing with the Devil / (KiRa) 01.10,2aly -- 01.10,4ake 1000v€
3. 9v t OR'Paranormal Princess / (KiRa) 01.10,2ake -- 01.11,1ake 800v€
4. 10v o Valentino / (KiRa) 11,2ly -- 01.11,2ake x 500v€
5. 8v o Bluedust Speed / (Kira) 12,4aly -- 01.11,3ake 300v€
6. 7v o Dance for Victory / (KiRa) 11,2ly -- 01.12,3ake
7. 11v o Simpleliesrbest / Valfrid (Team Ninitra) 12,1a -- 01.12,3ake
8. 11v t Venetian Red / Heli (Team Ninitra) 12,2a -- 01.12,4ake
9. 10v o Hyper Pomp / Ylva (Team Ninitra) 12,7a -- 01.12,5ake
10. 7v o The Dancer Without Legs / (KiRa) 11,2ly -- 01.12,5ake

Ryhmä 2. (01.13,0-01.15,9 aikaiset)

1. 10v t Starway North / Jens (Team Ninitra) 14,3a -- 01.13,3ake 1500v€
2. 7v t Gwendolyn Burn / Tommy (Team Ninitra) 13,1a -- 01.13,3ake xx 1000v€
3. 12v t Meredith Pomp / Isak (Team Ninitra) 13,2a -- 01.13,4ake 800v€
4. 4v o Clockwork Foxy / (KiRa) 14,3aly -- 01.14,1ake xx 500v€
5. 9v o My Black Velvet / Harry (Team Ninitra) 15,0a -- 01.14,2ake x 300v€
6. 4v o Archduke Foxy / (KiRa) 15,7aly -- 01.14,3ake 150v€
7. 10v t Fashion Gone / Niklas (Team Ninitra) 13,1a -- 01.14,5ake x
8. 7v o Wilhelm Win / Sylve (Team Ninitra) 14,0a -- 01.15,1ake
9. 4v t OR'Blood Moon / (KiRa) 15,0aly -- 01.15,4ake
10. 12v o Ripper Pomp / Lucia (Team Ninitra) 13,5a -- 01.15,4ake
Hylätty
5v t Your Betrayal / (KiRa) 14,0aly -- - hll
5v t Honey Style / (KiRa) 13,3aly -- - hpl

Ryhmä 3. (01,16 aikaiset ja hitaammat)
1. 4v t Night Warrior / (KiRa) 16,3ake -- 01.16,2ake xx 1500v€
2. 4v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 16,5a -- 01.16,2ake 1000v€
3. 3v t OR'Blair Gold / (KiRa) 16,7ake -- 01.16,3ake 800v€
4. 3v o OR'Knock Down / (KiRa) 01.16,6ake -- 01.16,3ake 500v€
5. 3v t Artnoveau Burn / Magnhild (Team Ninitra) 16,4a -- 01.16,4ake xx 300v€
6. 3v t Atmosfernyy Sery / (KiRa) 01.16,2aly -- 01.16,6ake x
7. 10v o Amos Snilli / Ida (Team Ninitra) 16,0a -- 01.17,3ake
8. 3v t Embrasse Moi / (KiRa) 16,5aly -- 01.17,3ake xx
Hylätty
3v t Gerbe d'Or / (KiRa) 01.17,2ake -- - hml
4v o Geordie Burn / Joakim (Team Ninitra) 16,3a -- - hyl

 

5. ryhmäajo 2100m kylmäveriset 3v (1000v€-800v€-600v€-400v€-200v€-100v€)
1. 3v t Aikakauden Kuolemanvalssi / (KiRa) 36,9ake-- 01.34,6ake 1000v€
2. 3v t Sølv's Murheprinsessa / (KiRa) 38,5aly -- 01.35,6ake 800v€
Hylätty
3v t Sølv's Legendaarinen Moka / (KiRa) 34,2aly -- - hml

 

6. ryhmäajo 2100m kylmäveriset 4+v (1500v€-1000v€-800v€-500v€-300v€-150v€)
Ryhmä 1. (01.23,9 aikaiset ja nopeammat)
1. 6v o Kekan Komendantti / (KiRa) 01.21,2ly -- 01.20,2ake xx 1500v€
2. 13v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,4 -- 01.20,3ake 1000v€
3. 8v o Syysmyrskyn Voittaja / (KiRa) 01.20,5aly -- 01.21,1ake 800v€
4. 8v t Helmelan Mikälie / (KiRa) 01.22,6aly -- 01.21,2ake x 500v€
5. 7v t Tuonelanmäen Nirvana / (KiRa) 23,9aly -- 01.21,6ake 300v€
6. 10v o Ruskon Jovainon / Ylva (Team Ninitra) 23,5a -- 01.22,4ake
7. 12v t Povaus / Tommy (Team Ninitra) 23,9a -- 01.23,2ake
Hylätty
12v o Woimanpoika / Urmas (Team Ninitra) 21,2a -- - hyl
13v o Renesanssi Ruhtinas / (KiRa) 01.23,5ake -- - hll

Ryhmä 2. (01.24,0-01.26,9 aikaiset)
1. 5v t Repolan Varjosielu / (KiRa) 1.24,1ke -- 01.24,3ake 1500v€
2. 10v o Repolan Edwin / Magnhild (Team Ninitra) 24,4a -- 01.24,4ake 1000v€
3. 8v o Taipaleen Tiikeri / (KiRa) 25,5ly -- 01.25,2ake  800v€
4. 12v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 24,5 -- 01.25,2ake x 500v€
5. 7v t Utuwoima / Lucia (Team Ninitra) 24,5a -- 01.25,4ake 300v€
6. 5v t Purnin Oikutelma / Joakim (Team Ninitra) 26,3 -- 01.25,4ake x 150v€
7. 5v o Rallivero / Bengt (Team Ninitra) 26,5a -- 01.25,5ake
8. 7v t Helmi Linja / (KiRa) 01.24,1ake -- 01.25,6ake
9. 5v t Repolan Vainotar / (KiRa) 25,2ake -- 01.26,1ake
10. 5v o Repolan Topias / (KiRa) 25,4ake -- 01.26,3ake
11. 7v t Noitatytär / Bertel (Team Ninitra) 25,2a -- 01.26,3ake
12. 5v t Duanin Rikkidioksidi / (KiRa) 25,0aly -- 01.26,4ake

Ryhmä 3. (01.27,0-01.31,9 aikaiset)
1. 5v t Hetkonen / Gunvor (Team Ninitra) 27,2a -- 01.27,4ake 1500v€
2. 4v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 32,3a -- 01.30,1ake 1000v€
3. 5v o Purnin Pateri / Axel (Team Ninitra) 28,4a -- 01.30,2ake 800v€
4. 4v o Purnin Asessori / Niklas (Team Ninitra) 29,5a -- 01.31,4ake 500v€
5. 4v t Utuaatos / Harry (Team Ninitra) 30,1 -- 01.31,5ake xx
Hylätty
4v t Ikikorven Tinttaralla / Ida (Team Ninitra) 30,6a -- - hll

Ryhmä 4. (01.33,0 aikaiset ja hitaammat)
1. 4v o Sølv's Mielen Hairahdus / (KiRa) 33,9aly -- 01.33,5ake x 1500v€
2. 4v t Jokaradan Harmi / (KiRa) 33,1ake -- 01.33,5ake x 1000v€
3. 4v t Sølv's Tuonelan Tanssi / (KiRa) 34,5aly -- 01.33,5ake xx 800v€
4. 4v o Sølv's Voittolinja / (KiRa) 35,4aly -- 01.34,2ake x 500v€
5. 4v t Sølv's Mikä-Mikä-Maa / (KiRa) 35,7aly -- 01.35,5ake x
6. 4v t Adinan Kreivitär / Julia (Adina) ei enn. -- 01.35,6ake x
Hylätty
4v o Sølv's Nirvanan Sasu / (KiRa) 34,2aly -- - k

 

© Andrew Sutherland (lisenssi)

© RansuVapaasti by AKVintage BackgrounddaFontGoogle FontsNikki

Muistathan, että tämä on virtuaalitalli, eikä mitään tapahdu oikeasti!

©2018 Kilpakeskus Chermia - suntuubi.com