Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Ravit

  • Kilpailut pidetään 09.06.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä on 08.06.2017
  • Luokkiin otetaan rajattomasti osallistumisia
  • Yksi hevonen vain yhteen luokkaan
  • Tulokset arvotaan raviarvontakoneella

Ilmoittautumiset tänne muodossa:

luokka

hevosen ikä sukupuoli virallinen nimi / ohjastaja (seura) ennätys

 

Luokat:

1. ryhmäajo 1100m A-ponit (500v€-400v€-300v€-200v€-100v€-50v€)

Lähtö 1 (2.50 aikaiset ja hitaammat)
1. 10v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.51,6 -- 02.50,3aly x
2. 14v o A.D. Dance for Beat / (KiRa) 2.54,5 -- 02.50,4aly
3. 3v t Uuvan Natasha / Jenni (Zelos) ei enn. -- 02.50,5aly
4. 3v o Arovaaran Ruhtinas / Eppu (Zelos) ei enn. -- 02.52,2aly xx
5. 3v o Lur’s Lucky Cowboy / Minka (Zelos) ei enn. -- 02.53,6aly x
6. 9v t FM Nonparell / Niina (Adina) 2.50,2 -- 02.54,4aly xx
7. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.52,3 -- 02.57,6aly x
8. 12v o A.D. Taateli / (KiRa) 3.04,7ly x -- 03.00,2aly
9. 13v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.51,3 -- 03.02,3aly
10. 3v o Sølv's Jupiter / (Kira) ei enn. -- 03.03,5aly
Hylätty
5v t Sølv's Grapefruit / Janna (Salta) 2.51,2ly -- - hml
5v t Sølv's Shocked / Jenni (Salta) 2.50,5ly -- - hll

Lähtö 2 (2.49 aikaiset ja nopeammat)
1. 5v t Sølv's Elsparkle / (KiRa) 2.30,7ly -- 02.17,5aly
2. 4v t Narrilaivan Friendly / (KiRa) 02.46,3aly -- 02.17,6aly
3. 6v o Juniper I.F. / Paula (Salta) 2.48,0ly -- 02.20,5aly
4. 4v o Narrilaivan Ikiaika / (KiRa) 2.49,9ly x -- 02.25,4aly
5. 9v t Margarita I.F. / Eve (Salta) 2.17,5aly -- 02.27,2aly
6. 4v t Narrilaivan Tiffany / (KiRa) 2.46,9ly -- 02.33,2aly
7. 18v t A.D. Beauty Ain't Easy / Jannica (APR) 2.19,6 -- 02.39,3aly
Hylätty
13v o A.D. Essin Eevertti / (KiRa) 2.46,3 -- - hpl
4v o Sølv's Peikko / (KiRa) 2.47,9ly xx -- - hll
 

2. ryhmäajo 1600m B-ponit (500v€-400v€-300v€-200v€-100v€-50v€)

Lähtö 1 (2.10 aikaiset ja hitaammat)

1. 3v t Almilia / Henna (Zelos) ei enn. -- 02.10,6aly xx
2. 3v o Rotterdo / Eevi (Zelos) ei enn. -- 02.11,4aly x
3. 5v o Vinds Unique / Uuno (Adina) 2.12,3 -- 02.11,5aly
4. 13v o Elegant Prince AD / Pekka (Adina) 2.14,5 -- 02.11,5aly
5. 3v t Alfhild Rys / (Kira) Ei enn. -- 02.12,4aly x
6. 4v t Drilla NRL / Janna (Salta) 2.16,2ly -- 02.12,6aly
Hylätty
6v o Einherjar I.F. / Jenni (Salta) 2.10,9aly -- - hll

Lähtö 2 (2.09 aikaiset ja nopeammat)
1. 13v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.40,5aly
2. 8v o A.D. Epic Kid / (KiRa) 40,7 -- 01.56,4aly
3. 11v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.04,2 -- 01.57,3aly xx
4. 6v o PP's Rattles And Tattles / Paula (Salta) 2.09,9ly -- 01.57,4aly
5. 7v o Fire Heart / (KiRa) 57,6aly -- 01.57,5aly x
Hylätty
7v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 2.03,5 -- - hml
 

3. ryhmäajo 2100m lämminveriset 2v (500v€-400v€-300v€-200v€-100v€-50v€)
1. 2v o Night Arrow / (KiRa) 24,5ake -- 01.24,3ake xx
2. 2v t Antidote Arrow / (KiRa) 25,5ake -- 01.24,6ake
3. 2v t Valerye Foxy / (KiRa) 24,9ake -- 01.26,1ake
4. 2v t Agatha Rus / (Kira) 27,5ke -- 01.27,4ake
 

4. ryhmäajo 2100m lämminveriset 3+v (500v€-400v€-300v€-200v€-100v€-50v€)
Lähtö 1 (1.15 aikaiset ja hitaammat)
1. 4v r Vom-Ber Duán / Ellu (projekti) 17,4aly -- 01.15,2ake
2. 4v t Night Warrior / (KiRa) 16,3ake -- 01.15,3ake x
3. 3v t Embrasse Moi / (KiRa) 16,5aly -- 01.15,3ake
4. 3v o OR'Knock Down / (KiRa) 01.16,6ake -- 01.15,4ake
5. 3v o I'm Perfect Rus / Amelie (Salta) 17,6aly -- 01.15,4ake
6. 4v o Archduke Foxy / (KiRa) 15,7aly -- 01.16,4ake
7. 3v t Madame Casanova / Ellu (Salta) 17,4ly -- 01.16,5ake
8. 3v t Atmosfernyy Sery / (KiRa) 01.16,2aly -- 01.17,1ake
9. 4v t OR'Blood Moon / (KiRa) 15,0aly -- 01.17,3ake
10. 3v t Gerbe d'Or / (KiRa) 01.17,2ake -- 01.17,4ake
11. 3v t OR'Blair Gold / (KiRa) 16,7ake -- 01.17,6ake

Lähtö 2
1. 6v t Salt n' Some Toxic Poison / (KiRa) 01.11,4alyx -- 01.10,2ake
2. 8v o Bluedust Speed / (Kira) 12,4aly -- 01.10,4ake
3. 9v t OR'Paranormal Princess / (KiRa) 01.10,2ake -- 01.11,3ake
4. 7v Dancing with the Devil / (KiRa) 01.10,2aly -- 01.11,5ake
5. 7v o The Dancer Without Legs / (KiRa) 11,2ly -- 01.12,2ake
6. 4v o Clockwork Foxy / (KiRa) 14,3aly -- 01.12,5ake xx
7. 10v o Valentino / (KiRa) 11,2ly -- 01.13,2ake
8. 5v t Honey Style / (KiRa) 13,3aly -- 01.13,2ake
9. 8v o My Brutus / Eve (Salta) 10,7ake -- 01.13,4ake
10. 5v t Your Betrayal / (KiRa) 14,0aly -- 01.14,1ake
11. 7v o Dance for Victory / (KiRa) 11,2ly -- 01.14,5ake
 

5. ryhmäajo 2100m kylmäveriset 3v (500v€-400v€-300v€-200v€-100v€-50v€)
1. 3v t Sølv's Legendaarinen Moka / (KiRa) 34,2aly -- 01.33,1ake xx
2. 3v t E.P. Vattiina / Otto (Sälg) 34,2ake -- 01.33,3ake
3. 3v t Sølv's Murheprinsessa / (KiRa) 38,5aly -- 01.43,4ake
4. 3v t Aikakauden Kuolemanvalssi / (KiRa) 46,8ake x -- 01.46,2ake
Hylätty
3v t Siiseli / Eenu (Sälg) 33,2ake -- - hpl
 

6. ryhmäajo 2100m kylmäveriset 4+v (500v€-400v€-300v€-200v€-100v€-50v€)
Lähtö 1 (1.28 aikaiset ja hitaammat)

1. 4v t Sølv's Mikä-Mikä-Maa / (KiRa) 35,7aly -- 01.28,2ake
2. 4v t Sølv's Tuonelan Tanssi / (KiRa) 34,5aly -- 01.29,4ake
3. 4v o Viilunki / Eki (Zelos) 01.29,0aly -- 01.31,1ake
4. 4v o Sølv's Nirvanan Sasu / (KiRa) 34,2aly -- 01.31,1ake
5. 4v t Adinan Kreivitär / Joanna (Adina) ei enn. -- 01.31,6ake
6. 5v o Ikikorven Taskunauris / Eve (Salta) 30,1ake -- 01.32,3ake
7. 4v t Saltan Aurinkousva / Ellu (Salta) 35,4aly -- 01.32,5ake
8. 6v t Saltan Hahtuva / Markus (Salta) 28,8ake -- 01.32,6ake x
9. 4v o Sølv's Mielen Hairahdus / (KiRa) 33,9aly -- 01.33,3ake
10. 4v o Sølv's Voittolinja / (KiRa) 35,4aly -- 01.33,3ake x
11. 4v t Jokaradan Harmi / (KiRa) 33,1ake -- 01.33,3ake x
Hylätty
4v o PII Savustus / Amelie (Salta) 35,0aly -- - hml

Lähtö 2 (1.24,2-1.27,9 aikaiset)

1. 8v o Taipaleen Tiikeri / (KiRa) 25,5ly -- 01.24,2ake
2. 7v t Saltan Lankeemus / Matti (Salta) 24,2ake -- 01.24,4ake
3. 5v o Repolan Topias / (KiRa) 25,4ake -- 01.24,5ake
4. 6v t AH Höstblom / Maija (Salta) 27,3aly -- 01.26,2ake
5. 5v t Repolan Vainotar / (KiRa) 25,2ake -- 01.26,3ake
6. 6v o Tulihurma I.F. / Jouni (Salta) 26,1ake -- 01.26,4ake x
7. 5v t Duanin Rikkidioksidi / (KiRa) 25,0aly -- 01.26,5ake
8. 6v o Saltan Vääristymä / Ville (Salta) 26,7ake -- 01.26,6ake
9. 6v t O.R. Wihutar / Paula (Salta) 26,4aly -- 01.27,3ake
Hylätty
6v t Ruskon Lennotar / Iina (Salta) 25,9ake -- - hpl
12v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 24,5 -- - hpl

Lähtö 3 (1.24,1 aikaiset ja nopeammat)

1. 7v t Helmi Linja / (KiRa) 01.24,1ake -- 01.20,5ake
2. 10v o Savun Timjami / Aku (Salta) 20,7ake -- 01.21,4ake
3. 6v o Kekan Komendantti / (KiRa) 01.21,2ly -- 01.22,1ake
4. 13v o Renesanssi Ruhtinas / (KiRa) 01.23,5ake -- 01.22,3ake
5. 13v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,4 -- 01.22,5ake
6. 12v o Xin Birk / Joonas (Salta) 20,1ake -- 01.23,1ake
7. 8v o Syysmyrskyn Voittaja / (KiRa) 01.20,5aly -- 01.23,1ake
8. 5v t Repolan Varjosielu / (KiRa) 1.24,1ke -- 01.23,4ake
9. 8v t Helmelan Mikälie / (KiRa) 01.22,6aly -- 01.23,5ake
10. 7v t Saltan Sumuverho / Lotta (Salta) 23,3ake -- 01.24,6ake x
Hylätty
12v o O.R. Loimuri / Pekka (Salta) 20,1aly -- - hll
7v t Tuonelanmäen Nirvana / (KiRa) 01.24,1aly -- - hll
 

© Andrew Sutherland (lisenssi)

© RansuVapaasti by AKVintage BackgrounddaFontGoogle FontsNikki

Muistathan, että tämä on virtuaalitalli, eikä mitään tapahdu oikeasti!

©2018 Kilpakeskus Chermia - suntuubi.com