Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Kouluratsastus

  • Kilpailut pidetään 14.04.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä on 13.04.2017
  • Luokkiin otetaan rajattomasti osallistumisia
  • Yksi hevonen korkeintaan kahteen luokkaan
  • tulokset arvotaan

Ilmoittautumiset tänne muodossa:

luokka

ratsastaja - hevonen

 

Luokat:

1. HeC

1. Jannica - A.D. Magic Dream
2. Ellu - Saltan Pinnari
3. Veera Ruusula - Finlandiachoir
4. Jannica - A.D. Elegant Lady
5. Katariina - Pläsinpellon Rokkiromanssi
6. Jannica - Metsäpirtin Sugarcatcher
7. Jannica - A.D. Princess Sofie
8. Veera Ruusula - Lady Bluebell
9. Jannica - A.D. First Fiasco
10. Maisa - Starlight
11. Emily - Black King ox
12. Sara - Spiring Girl
13. Veera Ruusula - Moana's Sambaswing
14. Sara - Summer Girl
15. Ellu - Hopealuoti

 

2. HeB

1. Jannica - Tornseglare HIP
2. Tristan - Nightingale
3. Tristan - Hacksaw Ridge
4. Jannica - Hopearinteen Hurmuri
5. Veera Ruusula - Villi-Vanessa
6. Jannica - A.D. Elvin Helmiina
7. Veera Ruusula - Lady Bluebell
8. Jannica - A.D. Lill of Feril
9. Tristan - Mortuary
10. Catherine TV - Goljat
11. Veera Ruusula - Virmalan Rihkama
12. Veera Ruusula TV - Inferno Beat
13. Veera Ruusula - Moana's Sambaswing
14. Jannica - Donastian Hirviö-Poika
15. Tristan - Batman Jr.
16. Veera Ruusula - Voittopoika
17. Tristan - Feargus

 

3. HeA

1. Veera Ruusula - Villi-Vanessa
2. Jannica - Stefhan
3. Veera Ruusula - Virmalan Rihkama
4. Nella TV - Melvanlis
5. Tristan - Legendary Sherlock
6. Jannica TV - Gingershot
7. Jannica - Will Amirall
8. Julia TV - Mr. Knubbenson
9. Veera Ruusula - Toivon Kimallus
10. Tristan - Furious D
11. Veera Ruusula - Voittopoika
12. Veera Ruusula - Juuseri
13. Sara - Miley Dance
14. Tristan - Snaidhpear
15. Sofia - The Air-Star Splendor
16. Jannica - Calgary
17. Sara TV - Hyeon W
18. Jannica - El Kabong ox
19. Veera Ruusula - Beauty Queen Purple
20. Tristan - Solomon Kane
21. Jannica - Catching Looks
22. Tristan - Lokasenna

 

4. VaB

1. Sara - Vicky of Victory
2. Veera Ruusula - Beauty Queen Purple
3. Tristan - Legendary Hydra
4. Jannica - Rhocky Rhoad AD
5. Oona TV - Cortinarius Melinah
6. Emily - Pretty Caramel Wizzard
7. Pyry TV - Discrimination
8. Veera Ruusula - Juuseri
9. Tristan - Deadpool II
10. Jannica - Lacy May
11. Sara - Brown Rize II
12. Jannica - Paris Baby Boy AD
13. Sara - Whiter Boys
14. Anu - Musta Timantti
15. Veera Ruusula - Toivon Kimallus
16. Sofia - Honneur Papillon IV
17. Tristan - Maze Runner
18. Sara - Sohker Creamsin
19. Jannica - Jumpetar
20. Maisa - Trouble Forever
21. Tristan - Legendary Warcry
22. Tristan - Mac Floral

 

5. VaA

1. Sara - Sir. Henrikson & Mr. Jack
2. Sara - Tunturien Herra
3. Sara - Mr. Gallant Blacky IV
4. Tristan - The vvitch
5. Tristan - Backwood's Hobbit
6. Emily - Hardworking Vizzy

 

6. Int I
ei osallistujia

7. Int II
ei osallistujia

 

© Bob Haarmans (lisenssi)

© RansuVapaasti by AKVintage BackgrounddaFontGoogle FontsNikki

Muistathan, että tämä on virtuaalitalli, eikä mitään tapahdu oikeasti!

©2018 Kilpakeskus Chermia - suntuubi.com