Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Ravit

  • Kilpailut pidetään 31.01.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä on 30.01.2017
  • Luokkiin otetaan rajattomasti osallistumisia
  • Yksi hevonen vain yhteen luokkaan
  • tulokset arvotaan raviarvontakoneella

Ilmoittautumiset tänne muodossa:

luokka

hevosen ikä sukupuoli virallinen nimi / ohjastaja (seura) ennätys

 

Luokat:

1. ryhmäajo 1100m A-ponit (500v€-300v€-200v€-100v€)

1. 18v t A.D. Beauty Ain't Easy / Emma (Adina) 2.19,6 -- 02.20,2aly 
2. 9v t FM Nonparell / Niina (Adina) 2.50,2 -- 02.40,3aly 
3. 4v o A.D. Mushroom Oscar / Osku (Adina) 2.52,3 -- 02.45,6aly 
4. 3v t Narrilaivan Friendly / Casper (KiRa) 02.55,4ly x -- 02.46,3aly 
5. 4v t Sølv's Elsparkle / Cesper (KiRa) 02.49,6ly -- 02.52,3aly 
6. 3v o Sølv's Peikko / Caspian (KiRa) 02.55,2aly -- 02.53,3aly x 
7. 10v t A.D. Lovely Sunrise / Sun (Adina) 2.51,6 -- 02.58,4aly 
8. 3v o Narrilaivan Ikiaika / Ceasar (KiRa) 02.55,2ly -- 02.59,1aly xx 
9. 3v t Narrilaivan Tiffany / Caspar (KiRa) 02.55,2ly -- 02.60,6aly

hylätty

13v o Alexander HP / Xander (Adina) 2.51,3 -- hll

 

2. ryhmäajo 1600m B-ponit (500v€-300v€-200v€-100v€)

Lähtö 1

1. 12v o A.D. Baltic Prickle / Prickle (Adina) 1.45,1 -- 01.41,3aly xx 
2. 7v o A.D. Epic Kid / Caspian (KiRa) 01.41,3aly -- 01.47,3aly 
3. 6v o Norgaard Eva-Lotta / Vilma (Ruuti) 01.56,5aly -- 01.48,3aly 
4. 13v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.57,3aly xx 

hylätty

16v o Casper Duán / (FR) 1.53,4ly -- hml
6v o Ostergard Bosse / Liisa (Ruuti) 01.59,5ly -- hyl

Lähtö 2

1. 6v o Fire Heart / Casper (KiRa) 02.06,4ly -- 02.03,5aly 
2. 6v t Elfengård Cessa / Alaska (Ruuti) 02.13,2aly -- 02.07,5aly 
3. 6v t GW Fiorentina / (FR) 2.24,4ly -- 02.13,2aly 
4. 7v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 2.03,5 -- 02.14,3aly 
5. 5v o Elfengård Sid / Leena (Ruuti) 02.12,5aly -- 02.17,1aly x 
6. 11v t Milla Monaden / Milla (Adina) 2.04,2 -- 02.17,2aly 
7. 17v t A.D. Rozalin Quadrile / Rosa (Adina) 2.05,4 -- 02.18,4aly 

 

3. ryhmäajo 2100m lämminveriset 2v (500v€-300v€-200v€-100v€)

1. 2v o Clockwork Foxy / Caesar (KiRa) 1.16,3aly -- 01.16,4ake 
2. 2v o OR'Knock Down / Casper (KiRa) Ei enn. -- 01.16,6ake 
3. 2v t Gerbe d'Or / Cespar (KiRa) 01.17,2ake -- 01.17,5ake 
4. 2v o Archduke Foxy / Ceasar (KiRa) 01.17,1aly -- 01.20,3ake xx 
5. 2v t OR'Blair Gold / Caspar (KiRa) Ei enn. -- 01.24,1ake x 
6. 2v t Embrasse Moi / Cesper (KiRa) 01.17,5ake x -- 01.24,6ake 

hylätty

2v t Atmosfernyy Sery / Jesper (KiRa) 01.16,2aly -- hpl

 

4. ryhmäajo 2100m kylmäveriset 3v (500v€-300v€-200v€-100v€)

1. 3v o Ukkometso / Alaska (Ruuti) 01.34,1ake -- 01.34,4ake 
2. 3v r Taika-Tapio / Jarmo (Ruuti) 01.35,5ake -- 01.34,5ake x 
3. 3v o Vilskeen-Viri / Jarmo P. (KuHe) 1.36,2ke -- 01.36,2ake 

 

5. ryhmäajo 2100m lämminveriset 3+v (500v€-300v€-200v€-100v€)

1. 3v t OR'Blood Moon / Cesper (KiRa) 01.16,2aly -- 01.16,3ake x 
2. 3v t Night Warrior / Capser (KiRa) 1.24,1ke -- 01.19,6ake 

hylätty - suomenhevosia

10v o Mini-Marmori / (FR) 29,2aly --
15v t Salmiakki-Toffee / (FR) 28,2aly --
10v t Tuiskulan Hilla / (FR) 27,4ly --
10v t Tuiskulan Tyyni / (FR) 27,3ly --
11v t O.R. Suometar / (FR) 27,1ly --
15v t Rohkean Hulahula / (FR) 26,4ly --

 

6. ryhmäajo 2100m lämminveriset 4+v (500v€-300v€-200v€-100v€)

1. 11v t Panthera Vehka / (FR) 1.14,1ake -- 01.14,1ake 
2. 4v t Honey Style / Cespar (KiRa) 1.14,5aly -- 01.14,3ake 
3. 4v t Your Betrayal / Caspar (KiRa) 1.14,1aly -- 01.16,2ake 

 

© AlexRK (lisenssi)

© RansuVapaasti by AKVintage BackgrounddaFontGoogle FontsNikki

Muistathan, että tämä on virtuaalitalli, eikä mitään tapahdu oikeasti!

©2018 Kilpakeskus Chermia - suntuubi.com