Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

Kouluratsastus

  • Kilpailut pidetään 10.12.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä on 09.12.2016
  • Luokkiin otetaan rajattomasti osallistumisia
  • Yksi hevonen korkeintaan kahteen luokkaan
  • tulokset arvotaan

Ilmoittautumiset tänne muodossa:

luokka

ratsastaja - hevonen

 

Tulokset:

1. HeB

1. Nicky - Brynhild Gudinna 
2. Nicky - Lachalan 
3. Jannica - Hopearinteen Hurmuri 
4. Jannica - A.D. Elvin Helmiina 
5. Cherry - Play On Me 
6. Elli Mäkioja - Jukolan Ponne 
7. Kemiina - Petriikka 
8. Jannica - Tornseglare HIP 
9. Edmee - Assasin 
10. Katariina Suvi - Tuonelan Kalmankosketus 
11. Edmee - Pyrynpolun Tosikova 
12. Sussu - Reno Taroot 
13. Sussu - Ahote Raziq 
14. Jannica - A.D. Lill of Feril 
15. Alecia Bond - Mammoth 
16. Edmee - Vieteri 
17. Kemiina - Jalo 
18. Jannica - Donastian Hirviö-Poika 
19. Katariina Suvi - Apilapolun Fantastinen 
20. Cherry - Tiny Disaster 
21. Kemiina - Tuuva 
22. Nicky - Diva Ballerina 
23. Cherry - Roofus II 
24. Cherry - Next Move 

2. HeA

1. Jannica - Catching Looks 
2. Edmee - Goutieres la Winoc 
3. Sussu - Jon Billy 
4. Nicky - Cheesley BUD 
5. skeleton - Bulletproof Ego 
6. Sussu - Aishah ox 
7. Edmee - Goutieres la Caelestis 
8. Jannica - Calgary 
9. Jannica - Stefhan 
10. Alecia Bond - Mammoth 
11. Cherry - Näkinkenkä 
12. Cherry - Next Move 
13. Edmee - Goutieres la Wynton 
14. Katariina Suvi - Haute Gittan 
15. Nicky - Crampton Boncilla 
16. Jannica - El Kabong ox 
17. Edmee - Goutieres la Opaline 
18. Edmee - Goutieres la Delrico 
19. Nicky - Bosco von Tateau 
20. Cherry - Bounce Boy 
21. Jannica - Will Amirall 
22. Cherry - Play On Me 

3. VaB

1. Edmee - Goutieres la Winoc 
2. Jannica - Cavina Nemo 
3. Edmee - Goutieres la Delrico 
4. Jannica - A.D. Drella's Dream 
5. Jannica - A.D. Castle Calamity 
6. Cherry - Näkinkenkä 
7. Jannica - Marshmallow AD 
8. Edmee - Goutieres la Opaline 
9. Nicky - Crampton Shanahan 
10. Edmee - Goutieres la Caelestis 
11. Cherry - Bounce Boy 
12. Edmee - Goutieres la Wynton 
13. Sussu - Jon Billy 
14. Jannica - Golden Hidalgo 

4. VaA

1. Edmee - Goutieres la Aimé 
2. Edmee - Calbay 
3. Edmee - Goutieres la Verne 
4. Edmee - Lordetta 
5. Cherry - Trouble Forever 

5. Prix St. Georges

1. Edmee - Goutieres la Serata 
2. Edmee - Goutieres la Chenoa 
3. Cherry - Trouble Forever 
4. Edmee - Goutieres la Raindrop 
5. Edmee - Goutieres la Sacred 

6. Intermediate I

1. Edmee - Aslan GS 
2. Edmee - Goutieres la Chastor 
3. Edmee - Goutieres la Ruuben

7. Intermediate II

1. Edmee - Goutieres la Raindrop 
2. Edmee - Goutieres la Sacred 
3. Edmee - Goutieres la Serata 
4. Edmee - Goutieres la Chenoa 

8. Grand Prix

1. Edmee - Goutieres la Raindrop 
2. Edmee - Goutieres la Chastor 
3. Edmee - Aslan GS 
4. Edmee - Goutieres la Ruuben 
5. Edmee - Goutieres la Serata 

 

© Franz Venhaus (lisenssi)

© RansuVapaasti by AKVintage BackgrounddaFontGoogle FontsNikki

Muistathan, että tämä on virtuaalitalli, eikä mitään tapahdu oikeasti!

©2018 Kilpakeskus Chermia - suntuubi.com